Nekustamais īpašums
Pārdod
  1. Apartamenti klusajā centrā, ar ekskluzīvo remontu, iebūvēto itāļu virtuvi, sadzīves tehniku. Lielisks skats pa logiem uz Daugavu, lodžija, diennakts apsardze, autostāvvieta, labiekārtotā vide. Māja ir pilnīgi renovēta.
  2. Ekskluzīvs zemesgabals Mežaparka vēsturiskajā daļā. Hamburgas ielā. Ir iespējams uzbūvēt rezidenci, viesnīcu, daudzdzīvokļu māju (līdz 3 stāviem). Visas komunikācijas. Netālu ir ezers un sporta komplekss.
  3. Apartamenti slavenajās "Tomsona terasēs" Rīgas klusajā centrā. Var būt izmantoti kā biroja telpas, savienotās ar rezidenci. Ar pilno iekšējo apdari (būs pieejama pēc remontdarbu beigām). Lodžija ar skatu uz iekšējo dārzu un baseinu. Tīra kāpņu telpa, diennakts apsardze, videonovērošana, bērnu laukums pagalmā, uz mājas jumta - zaļā terase patīkamai atpūtai. Par papildus maksu ir pazemes autostāvvieta.
  4. Īpašnieks pārdod zemes gabalu Mežaparkā, platība 800 kv. m. , jauktā apbūve līdz 6 stāviem, intensitāte līdz 130%. Ideāla vieta daudzdzīvokļu kluba tipa mājas, viesnīcas, biroja telpu celtniecībai.


IZĪRĒ:

  1.   Ekskluzīvie apartamenti elitārajā kluba tipa mājā, Vecrīgas prestižākajā ielā- Vaļņu iela 4.
    Pilna ekskluzīva apdare, iebūvēta virtuve, sadzīves tehnika. Ir iespējams mēbelēts variants. Diennakts administratores.
  2. Apartamenti klusajā centrā, ar ekskluzīvo remontu, iebūvēto itāļu virtuvi, sadzīves tehniku. Lielisks skats pa logiem uz Daugavu, lodžija, diennakts apsardze, autostāvvieta, labiekārtotā vide. Māja ir pilnīgi renovēta.
  3. Īpašais piedāvājums. Īpašnieks izīrē dzīvokli klusajā centrā, slavenajās "Tomsona terasēs".

Dzīvoklis ir pieejams ar brīvo plānojumu bez iekšējās apdares, ar koka stikla paketēm. Ir divi apstiprināti projekti un būvatļauja. Liela lodžija ar skatu uz iekšējo dārzu un baseinu. Uz jumta - zaļā terase patīkamai atpūtai. Par papildus cenu ir pazemes autostāvvieta. Ar noteikumu, kā īrnieks veiks remontu.

Kompānija  piedāvā arī pārdošanai nekustāmo īpašumu Bulgārijā, Grieķijā, Turcijā, Spānijā un Francijā. Ja rodas interesē, lūdzam sazināties ar mūsu biroju pa tālr. 67205216 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Papildus informāciju, cenas un foto var apskatīties mūsu sadarbības partneru mājas lapā: http://www.loikk.lv